کتاب فیزیک پایه یازدهم 97-98 (رشته تجربی) [دانلود PDF و معرفی]

2 سال پیش

کتاب فیزیک پایه یازدهم تجربی

کتاب فیزیک پایه یازدهم رشته تجربی از مهم ترین و رتبه ساز ترین کتب تخصصی پایه یازدهم است در این مطلب به طور خلاصه به بررسی و معرفی این کتاب می پردازیم همچنین می توانید به دانلود کتاب فیزیک یازدهم تجربی نیز بپردازید.

توصیه می کنم که حتما نکات و توضیحات مربوطه را به دقت مطالعه و بررسی کنید تا اطلاعات جامع و خوبی در مورد این کتاب کسب کنید در این مقاله نسخه نهایی کتاب فیزیک یازدهم که در تابستان سال 97-98 برای همین سال تحصیلی توسط سازمان تالیف و چاپ کتب درسی تهیه و چاپ شده است را قرار داده ایم.

سر فصل های کتاب فیزیک پایه یازدهم

سر فصل ها این کتاب در سایت های مختلف درسی گفته شده است اما در اینجا علاوه بر دیدن فصل های این کتاب 3 فصلی توضیحاتی نیز برای شما در مورد هر فصل تهیه کردیم که می توانید دید کلی در مورد هر فصل و مطالب آن داشته باشید.

 1. الکتریسیته ساکن
 2. جریان الکتریکی و مدارهای جریان مستقیم
 3. مغناطیس و القای الکترومغناطیسی

فیزیک یازدهم تجربی 104 صفحه دارد در انتهای هر فصل می توانید پرسش ها و مسئله های همان فصل را مشاهده کنید که برای افزایش یادگیری و افزایش تسلط در کتاب گنجانده شده اند.

در ضمن خالی از لطف نیست که مقاله کتاب زیست یازدهم را نیز در همین سایت بخوانید و همچنین می توانید با مراجعه به مقاله مربوطه به دانلود کتاب ریاضی یازدهم تجربی نیز بپردازید. واضح است که این دو کتاب نیز از مهم ترین کتبی هستند که امسال با آنها رو به رو می شوید.

جلد کتاب فیزیک پایه دوازدهم تجربی

تصویر بالا جلد کتاب فیزیک پایه یازدهم تجربی است.

پیشنهاد کلاس ما این است که این تمرینات را حتما جدی بگیرید زیرا بسیاری از سوالات آن از امتحانات نهایی سال های قبل(نظام آموزشی قدیم) الگو گرفته شده و البته هرچند در سال یازدهم امتحان نهایی ندارید اما سوالات نکته دار و مهمی می باشند که فهم آنها در عمق یادگیری شما بسیار موثر خواهد بود.

ساعات تدریس کتاب فیزیک یازدهم رشته علوم تجربی

برای کتاب فیزیک تجربی در پایه یازدهم با توجه به حجم کتاب ۳ ساعت تدریس در هفته زمان در نظر گرفته شده است که البته ممکن است مدرسه شما نیز مانند برخی از مدارس دیگر ساعات بیشتری را برای آن در نظر گرفته باشد.

دانلود کتاب فیزیک پایه یازدهم تجربی

در بالا کتاب درسی فیزیک(2) برای رشته تجربی کلاس یازدهم را بررسی کردیم می توانید از لینک زیر که در جعبه زیر قرار گرفته است فایل خود کتاب را دانلود کنید.

دانلود کتاب فیزیک پایه یازدهم رشته تجربی سال تحصیلی 97-98
 • نویسنده: سازمان تالیف
 • منبع: کلاس ما
 • حجم فایل: 14.7 مگابایت

کتاب فیزیک ۲ را بررسی کرده اید؟ نظر شما در مورد ساعاتی که برای تدریس این کتاب در نظر گرفته شده است چیست؟ کم است یا زیاد؟ به نظر شما چه اشتباهاتی در کتاب وجود دارد که باید رفع شوند؟ آیا حجم کتاب منطقی است یا باید بخشی از آن حذف شود یا اینکه بخشی به آن اضافه شود؟

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (21 votes, average: 2٫95 out of 5)
Loading...
2
برچسب ها :
کلاس ما
نویسنده مطلب کلاس ما

2 دیدگاه

 • Raha
  9 ماه پیش

  وقتی فایلشو دانلود میکنم می‌نویسه نمی‌تونیم واردش بشیم میشه لطفاً راهنمایی کنید؟؟

  • 9 ماه پیش

   سلام رها خانم
   فایل چک شد و کاملا سالمه توصیه میکنم pdf reader مناسب رو روی گوشی را لپ تاپتون نصب کنید یا اگه قدیمی هست اپدیتش کنید.