کتاب دین و زندگی(3) پایه دوازدهم [دانلود PDF و معرفی]

2 سال پیش

کتاب دین و زندگی پایه دوازدهم

دینی دوازدهم یا همان دین و زندگی(3) کتابی است که عموما دانش آموزان در کنکور با درصد های بالا آن را می گذرانند این کتاب همانطور که در سال های دهم و یازدهم آن را خواندید در راستای اهداف دینی و فرهنگی نظام آموزشی جدید در پایه دوازدهم نیز وجود دارد می توانید در ادامه ی این مطلب بررسی کتاب دین و زندگی پایه دوازدهم را بخوانید و آن را دانلود کنید.

نسخه نهایی این کتاب در تاریخ سه شهریور سال ۹۷ منتشر شد و در سال تحصیلی 97-98 تدریس خواهد شد این کتاب برای همه ی رشته های علوم تجربی ،‌ ریاضی فیزیک ، کار و دانش و فنی حرفه ای نگاشته شده است و فقط رشته های علوم و معارف اسلامی و علوم انسانی آن را ندارند که البته آن ها کتاب های قطور تری در این زمینه پشت سر خواهند گذاشت.

دروس کتاب دین و زندگی پایه دوازدهم

این کتاب کللن از دو بخش تشکیل شده که بخش اول ۶ درس و بخش دوم ۴ درس دارد ، به عبارتی دیگر این کتاب دین و زندگی دوازدهم ۱۰ درس دارد تعداد صفحات آن نیز ۱۴۵ تاست.

 1. هستی بخش
 2. یگانۀ بی همتا
 3. توحید و سبک زندگی
 4. فقط برای او
 5. قدرت پرواز
 6. سنت های خداوند در زندگی
 7. بازگشت
 8. احکام الهی در زندگی امروز
 9. پایه های استوار
 10. تمدن جدید و مسئولیت ما

ساعات تدریس دین و زندگی دوازدهم

این کتاب در هفته برای همه رشته ها ۲ ساعت تدریس می شود البته رشته انسانی نیز کتابی با همین نام دارد که ۴ ساعت در هفته تدریس می شود اما از بحث ما خارج است.

دانلود کتاب دین و زندگی کلاس دوازدهم

این کتاب را می توانید با لینک مستقیم به صورت فایل PDF از جعبه زیر دانلود کنید.

+ لینک زیر مربوط به نسخه نهایی این کتاب می باشد.

دانلود کتاب دین و زندگی دوازدهم
 • نویسنده: سازمان تالیف
 • منبع: کلاس ما
 • حجم فایل: 12 مگابایت

اگر رشته تجربی هستید می توانید به مقاله ی کتاب های دوازدهم تجربی هم مراجعه کنید همچین می توانید نقد و بررسی کتاب شیمی دوازدهم را نیز بخوانید یا آن را دانلود کنید. کتب دیگر هم در همین سایت قرار دارند کافی است کمی در سایت کلاس ما جست و جو کنید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (24 votes, average: 4٫00 out of 5)
Loading...
0
کلاس ما
نویسنده مطلب کلاس ما

بدون دیدگاه