کانال تلگرام پایه دهم | رشته های تجربی ، ریاضی و انسانی

2 سال پیش

کانال تلگرام پایه دهم

شما هم کلاس دهمی؟ حتما خیلی وقتا دنبال یه منبع آموزشی منعطف با مطالب گذاری مفید و منظم بودی.؟ کانال تلگرام پایه دهم دقیقا همون چیزیه که دنبالش می گردی برای کلاس دهم و رشته های علوم تجربی ، ریاضی فیزیک و علوم انسانی! چی بهتر از این هست که هر روز که به تلگرامت سر میزنی چند تا مطلب خوب بببینی که درس خوندنت رو لذت بخش تر کنه؟.. اگه می خوای توی کانال کلاس دهم عضو شی در ادامه با کلاس ما همراه باش.

مطالب کانال کلاس دهم

خب حتما براتون این سوال پیش اومده که دقیقا قراره چه مطالبی رو توی کانال دهم تجربی (و بقیه رشته ها) قرار بدیم. خب ! جوابش همین پایینه.

  • نمونه سوالات کلاس دهم
  • جزوه دروس کلاس دهم
  • اخبار مهم پایه دهم
  • پست ها و نکات مشاوره ای
  • مطالب انگیزشی و بمب انرژی

لینک عضویت در کانال تلگرام دهم

یه جمله از جیم ران هست که میگه :« کاری که انجام دادنش راحته انجام ندادنش هم راحته! » عضو شدن تو کانال تلگرام پایه دهم هم دقیقا همینطوری هست(بعد از کلیک روی لینک برای عضویت نهایی روی عبارت join در تلگرام کلیک کنید)…(قبل از کلیک روی لینک ففییللتر-ششککنن خود را روشن کنید)

عضویت در کانال تلگرام کلاس دهم

@class10omia

همیشه برای هر کاری میشه هزار تا بهونه آورد و پشت گوش انداخت! اگه تو هم این مقاله رو تا اینجا خوندی و اما تصمیم گرفتی عضو نشی و این سوال تو ذهنت هست که اگه عضو نشم مگه چی میشه؟ جواب اینه: هیچ اتفاقی نمی افته! چون قرار هم نیست که بیافته اما اگه دنبال تغییر و بهتر کردن وضعیت تحصیلی خودت هستی می تونی روی کمک کانال دهم حساب باز کنی.!

در ضمن اگه کلاس یازدهمی هستی و اشتباهی اینجا اومدی می تونی به مقاله کانال یازدهم تجربی (و بقیه رشته ها) مراجعه کنی و اگه دوازدهمی هستی می تونی از مقاله کانال دوازدهم تجربی و بقیه رشته ها استفاده کنی.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4 votes, average: 3٫75 out of 5)
Loading...
0
برچسب ها :
کلاس ما
نویسنده مطلب کلاس ما

بدون دیدگاه