نمونه سوال زیست دوازدهم (تستی + تشریحی)(کامل + فصل به فصل)

1 سال پیش

احتمالا به عنوان یک دوازهمی از جزوه زیست دوازدهم استفاده کرده اید یا بعد از مطالعه کتاب به دنبال نمونه سوال زیست دوازدهم می گردید چه دنبال نمونه سوال فصل به فصل باشید و چه به دنبال نمونه سوال کامل زیست شناسی پایه دوازدهم باشید جای درستی آمده اید چون در این مقاله از سایت کلاس ما نمونه سوالات زیست دوازدهم را فصل به فصل و گفتار به گفتار قرار داده ایم از جمله فایل هایی که در این مطلب می توانید دانلود کنید می توان به نمونه سوال فصل اول،‌ فصل دوم ، سوم، چهارم، پنجم، ششم، هفتم و هشتم اشاره کرد.

نمونه سوالاتی که در این مطلب منتشر می کنید در دو دسته بندی تستی و تشریحی قرار دارند اگر می خواهید از این نمونه سوالات برای امتحانات مدرسه، امتحان نهایی و دیگر امتحاناتی که به صورت تشریحی برگزار می شوند استفاده کنید حتما نمونه سوالات تشریحی این صفحه را استفاده کنید.

در غیر اینصورت احتمالا برای آمادگی بیشتر برای آزمون ها، امتحانات تستی مدرسه یا کنکور به این نمونه سوالات نیاز دارید که بهتره نمونه سوالات تستی زیست دوازدهم را دانلود کنید.

قطعا شما دانش آموزان عزیز هم اطلاع دارید که به دلیل تازه تالیف بودن کتاب زیست دوازدهم هنوز برای کل کتاب نمونه سوال یا تستی طرح نشده که البته جای نگرانی نیست چون ما فصل به فصل نمونه سوالات را به صورت جداگانه در این مطلب برای شما قرار می دهیم.

حتما اطلاع دارید که قبل از تست زنی یا حل نمونه سوال باید به مفاهیم کتاب مسلط باشید و جزوه یا درسنامه مناسبی برای زیست دوازدهم استفاده کرده باشید اگر حس می کنید تسلط مناسبی ندارید توصیه می کنم ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید و بعد از مطالعه جزوه بخش مربوطه به این مطلب باز گردید.

جزوه زیست شناسی پایه دوازدهم

دلیل انتشار رایگان نمونه سوال زیست شناسی دوازدهم یا تست ها چه بود؟

بعد از انتشار مقاله جزوه زیست دوازدهم که با استقبال چشم گیری در سایت کلاس ما همراه شد درخواست های زیادی از دانش آموزان دریافت کردیم که خواهان این بودند که همانند جزوات باکیفیتی که قرار دادیم نمونه سوالات و تست های خوبی نیز برای زیست دوازدهم قرار دهیم. با توجه به اینکه درس تخصصی رشته تجربی زیست شناسی است و این درس بسیار مهم است تصمیم گرفتیم در پاسخ به درخواست ها این مقاله را منتشر کنیم.

همانطور که اطلاع دارید با وضعیت بد تحصیلی که در کشور ما حاکم است و ناعدالتی های آموزشی و نقص های فراوانی که وجود دارد از جمله لیست دروس امتحانات نهایی دوازدهم که امسال منتشر شد تصمیم گرفتیم که فایل های نمونه سوال زیست دوازدهم را به صورت رایگان منتشر کنیم تا به عنوان یک رسانه خصوصی تحصیلی بتوانیم کمکی جهت برقراری عدالت آموزشی انجام دهیم.

تست ها و نمونه سوالات کتاب زیست شناسی دوازدهم را چه کسی تالیف کرده است؟

فایل های آموزشی که در این مطلب قرار می دهیم توسط سایت کلاس ما گرد آوری شده اند اما زحمت تهیه و تالیف این تست ها را معلمین و اساتید عزیز پایه دوازدهم کشیده اند و آن ها را به صورت رایگان در اختیار ما برای انتشار قرار داده اند.

نمونه سوال امتحان نهایی نوبت اول زیست دوازدهم (ترم – دی ماه)

از جعبه زیر می توانید نمونه سوالات ترم اول زیست دوازدهم را دانلود و استفاده کنید! به همین سادگی به همین خوشمزگی!

  • نویسنده: مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش
  • منبع: کلاس ما

نمونه سوال و تست زیست دوازدهم فصل اول

  • نویسنده: مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش
  • منبع: کلاس ما

نمونه سوال و تست زیست دوازدهم فصل دوم

نمونه سوال و تست زیست دوازدهم فصل سوم

نمونه سوال و تست زیست دوازدهم فصل چهارم

نمونه سوال و تست زیست دوازدهم فصل پنجم

نمونه سوال و تست زیست دوازدهم فصل ششم

نمونه سوال و تست زیست دوازدهم فصل هفتم

نمونه سوال و تست زیست دوازدهم فصل هشتم

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
0
کلاس ما
نویسنده مطلب کلاس ما

بدون دیدگاه