رفتن به نوشته‌ها

فایل صوتی زبان یازدهم VISION2 (کتاب گویا کل دروس)(listening)

کتاب صوتی زبان دوازدهم

برای یادگیری کامل کتاب Student book زبان انگلیسی داشتن فایل صوتی زبان یازدهم برای شما ضروری است و هیچ فرقی نمی کند که رشته تجربی،‌ ریاضی،‌ علوم انسانی و ادبیات و یا علوم و معارف اسلامی باشید. این فایل ها با نام های دیگری از جمله لیسنینگ زبان یازدهم و کتاب گویای زبان یازدهم هم شناخته می شود و چون اهمیت آنها در یادگیری و تقویت listening بسیار موثر است توصیه می کنم همین الان آنها را دانلود کنید.

هر درس از زبان یازدهم چند فایل صوتی دارد؟

هر درس از کتاب زبان انگلیسی یازدهم شامل ۶ فایل صوتی می باشد یعنی کل کتاب در مجموع ۱۸ فایل صوتی دارد و هر درس به ترتیب دارای فایل هایی با عناوین زیر است.

 1. Conversation
 2. New Words & Expressions
 3. Reading
 4. Listening & Speaking
 5. Pronunciation
 6. What You Learned

یعنی در واقع در این ۶ فایل شما به ترتیب در هر درس اول مکالمه ابتدای درس را گوش می کنید سپس با تلفظ لغات و اصطلاحات جدید آشنا می شوید در مرحله سوم می توانید فایل های صوتی ریدینگ های کتاب را گوش دهید و سپس به بخش لیسنینگ و اسپیکینگ می رسید که بسیار مهم و چالش بر انگیز است و در نهایت به بخش وات یو لرند (آنچه شما آموختید) می رسید که آخرین لیسنینگ هر درس است.

گویندگان کتاب گویا (فایل صوتی زبان یازدهم)

شاید ابتدا که فایل های صوتی را گوش می دهید فکر کنید این فایل ها مکالمه های میان چند نفر انگلیسی زبان است که با زبان مادری خود صحبت می کنند اما بد نیست بدانید که در واقع اینطور نیست و فایل های صوتی کتاب زبان یازدهم توسط هموطنان عزیزمان که نامشان در زیر نوشته شده ضبط شده اند در ادامه لیست گویندگان خودصدایی که صدایشان را در فایل های صوتی زبان می شنوید می توانید بخوانید.

 • مریم آذرچهر
 • محمد بهمنش
 • رضا خیرآبادی
 • محمد دهستانی
 • بهنام علوی مقدم
 • فاطمه محسنی

کار شناسان تولید

فایل های لیسنینگ زبان یازدهم توسط اشخاص زیر که همگی دکتر هستند! کارشناسی شده است به دیگر سخن افراد زیر کارشناسان تولید این فایل ها هستند.

 • دکتر سید بهنام علوی مقدم
 • دکتر رضا خیر آبادی
 • دکتر مهرک رحیمی
 • دکتر حسین داوری

همچنین از دیگر کسانی که در تولید فایل های صوتی زبان انگلیسی یازدهم نقش داشته اند می توان از ناظر کیفی آقای وحید گلستان، تهیه کننده و کارگردان بابک صفی خانی ، صدا آقای گدازگر ،‌ دستیار کارگردان پریلا رضایی نام برد.

دانلود فایل های صوتی کتاب گویای زبان انگلیسی یازدهم

به بخش پایانی و مهم این مطلب رسیدیم که می توانید فایل های صوتی دروس را دانلود کنید. در واقع اگر میخواهید با روال مدرسه پیش بروید بهتر است که زمانی که هر درس را می دهید به این صفحه بیایید و فایل های هر درس را به صورت تک تک دانلود کنید یا اگر می خواهید یکجا خیال خودتان را راحت کنید شاید بهتر باشد کل فایل های کتاب را یکجا دانلود کنید.

دقت کنید که فرمت همه فایل ها zip است و رمز هم ندارند پس با خیال راحت استفاده کنی. این فایل ها توسط موبایل بدون مشکل باز می شوند با این حال اگر مشکلی در استفاده از آن داشتید برنامه rar را از کافه بازار یا گوگل پلی دانلود کنید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (15 votes, average: 4٫47 out of 5)
Loading...
منتشر شده در پایه یازدهم
[icegram campaigns="2334"]
 • پکیج نبرد دین و زندگی دهم در وقت اضافه
نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. احسان ط احسان ط

  واقعا ممنون

 2. احسان ط احسان ط

  عالی بود متشکرم.

 3. احسان ط احسان ط

  هستی تو هم عالی هستی

 4. هستی هستی

  عالی بود ممنونم

کلاس ما : مدرسه مجازی دانش آموزان