رفتن به نوشته‌ها

جزوه زیست دوازدهم [کامل + فصل به فصل](97-98)

جزوه کامل زیست شناسی پایه دوازدهم

زیست دوازدهم به عنوان تاثیرگزار ترین کتاب این پایه نیازمند جزوه و درسنامه کامل و فصل به فصل همراه با طبقه بندی نکات دارد از این رو در این مقاله از سایت کلاس ما کل جزوه زیست دوازدهم را آماده نموده و برای دانش آموزان رشته تجربی قرار دادیم این فایل PDF شامل جزوه کامل زیست شناسی پایه دوازدهم و گفتار به گفتار کتاب می باشد که علاوه بر نکات عادی نکات ترکیبی زیست دوازدهم نیز در آن به طور مشخص توضیح داده شده است با دانلود این جزوات که کل فصول یعنی 1،2،3،4،5،6،7،8 را شامل می شود می توانید با خیال راحت از هر منبعی در این زمینه بی نیاز شوید.

خالی از لطف نیست که بدانید جزوه زیست دوازدهم شامل x صفحه می باشد و توسط اساتید مختلف تالیف و تهیه شده است پس از جهت کیفیت این جزوه جای شکی نیست.

و اما این جزوه با توجه به اینکه هنوز به طور کامل تهیه نشده به صورت فصل فصل و جداگانه قرار گرفته است که در ادامه می توانید آنها را به صورت تک تک دانلود کنید البته بعد از تهیه شدن، فایل PDF جزوه فصل به فصل زیست شناسی دوازدهم به صورت یکجا نیز در این مقاله قرار خواهد گرفت.

یه نکته خارج از بحث‌:‌ اگه کتاب های دوازدهم رشته تجربی را دانلود نکرده اید به مقاله مربوطه در سایت ما مراجعه کنید و دانلود کنید یه روزی به کارتون میاد!

چرا جزوه زیست شناسی دوازدهم را به صورت رایگان منتشر کردیم؟

طی سال هایی که در زمینه تدریس و کمک به دانش آموزان مختلف پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم فعالیت داشتیم متوجه شدیم که یکی از بزرگترین دغدغه ها و سوالات دانش آموزان در مورد یافتن یک منبع غنی و خوب برای دروس عمومی و به خصوص اختصاصی و به ویژه زیست شناسی بود که به لطف خدا در این سال توانستیم با جمع آوری کامل جزوه زیست دوازدهم ، پیشگامانه در این زمینه آن را به صورت رایگان و برای استفاده عموم منتشر کنیم.

از دانش آموزان عزیز خواستارم که اگه دوستی دارید که فکر می کنید او نیز نیازمند یک جزوه کامل برای زیست شناسی دوازدهم است حتما فایل این جزوه را در اختیار او قرار دهید تا گامی در برقراری عدالت آموزشی برداشته باشیم.

آیا مولفین جزوه زیست دوازدهم رضایت دارند؟

بله با تک تک مولفین این جزوات هماهنگ شده است و انتشار رایگان این جزوات کاملا با کسب رضایت آنان می باشد پس از این بابت جای نگرانی نیست و می توانید این جزوه را کاملا رایگان داشته باشید و تنها دغدغه تان پیشرفت و درک عمیق مطالب باشد.

جزوات دکتر مریم جانیترمی که در این مطلب قرار گرفته ترکیبی از دستنویس و تایپی می باشد که واقعا قلم این استاد در نوشتن جزوات حرفه ای در عین قابل فهم قابل تحسینه و البته به خیلی از مطالب مهم که در کتاب ذکر نشده هم اشاره می کنند و از سطح کتاب بالاتر می روند.

جزوات استاد سروش صفا نیز که در این صفحه قرار گرفته صورت تایپی است و عموما فایل هایی با حجم کمتر می باشند.

با توجه به نیاز و سلیقه خودتون هر کدام از جزوات زیست دوازدهم که بیشتر باهاش راحتید را دانلود کنید!

جزوه زیست دوازدهم فصل اول

این فصل که مربوط مولکول های اطلاعاتی است به ترتیب به مباحث و گفتار های نوکلئیک اسیدها ،‌ همانند سازی DNA و بررسی پروتئین ها می پردازد هر چند سوال های محاسباتی این فصل در کتب جدید حذف شده و از آنها در کنکور و دیگر آزمون ها ارزشیابی نمی شود اما همچنان مباحث آن که بسیار پایه ای می باشند نیازمند منبعی منسجم و ریزبین برای مطالعه است از این روز جزوه زیست دوازدهم فصل اول را برای شما تهیه و در این مطلب قرار دادیم.

دانلود جزوه فصل اول زیست دوازدهم
 • نویسنده: استاد مریم جانیترمی
 • منبع: کلاس ما
 • حجم فایل: 55 مگابایت

جزوه زیر توسط دکتر سروش صفا نوشته شده و برخلاف جزوه بالا تایپی و کم حجم می باشد. اگه حجم کم اینترنت دارید یا جزوه تایپی میخواید پایینی را دانلود کنید.

دانلود جزوه فصل اول زیست دوازدهم
 • نویسنده: استاد سروش صفا
 • منبع: کلاس ما
 • حجم فایل: 3 مگابایت
جزوه فصل دوم زیست دوازدهم

جزوه زیست دوازدهم فصل دوم

در این فصل با سوالاتی از این قبیل رو به رو می شوید که DNA چگونه نوع آمینواسیدهای پلی پپتید را تعیین می کند؟  RNA چیست؟ فرقش با DNA چیست و چه کار می کند. همچنین مراحل رونویسی را می آموزید در گفتار دوم جزوه زیست دوازدهم فصل دوم نیز گریزی به پروتئین ها خواهید رد و در آخر به مبحث تنظیم بیان ژن خواهید رسید. فرصت را از دست ندهید و این فصل را سریع تر قورت دهید!

دانلود جزوه فصل دوم زیست دوازدهم
 • نویسنده: استاد مریم جانیترمی
 • منبع: کلاس ما
 • حجم فایل: 37 مگابایت

جزوه زیر توسط دکتر سروش صفا نوشته شده و برخلاف جزوه بالا تایپی و کم حجم می باشد. اگه حجم کم اینترنت دارید یا جزوه تایپی میخواید پایینی را دانلود کنید.

دانلود جزوه فصل دوم زیست دوازدهم
 • نویسنده: استاد سروش صفا
 • منبع: کلاس ما
 • حجم فایل: 2 مگابایت

جزوه زیست دوازدهم فصل سوم

در این فصل مبحث انتقال اطلاعات در نسل ها را یاد میگیرید. جالب نیست که بدانید چرا رنگ چشم و بقیه صفات از پدر و مادر به فرزند به ارث می رسند؟ که البته برخی صفات مستقل از جنس هستند برخی اینطور نیستند این فصل بسیار تخصصی است و تست های نکته دار زیادی می تواند از آن طرح شود از هرچه بگذرید جزوه زیست دوازدهم برای فصل سوم قابل گذر کردن نیست!

دانلود جزوه فصل سوم زیست دوازدهم
 • نویسنده: دکتر مریم جانیترمی
 • منبع: کلاس ما
 • حجم فایل: 17.3 مگابایت

جزوه زیر که توسط استاد سروش صفا نوشته شده علاوه بر جزوه دارای تعدادی تمرین و تست نیز می باشد.

دانلود جزوه فصل سوم زیست دوازدهم
 • نویسنده: دکتر سروش صفا
 • منبع: کلاس ما
 • حجم فایل: 2.6 مگابایت

جزوه زیست دوازدهم فصل چهارم

آموختید که اطلاعات چگونه در طی نسل ها منتقل می شوند در این فصل در ادامه آن به این موضوع می پردازیم که چطور تغییر در اطلاعات وراثتی ایجاد کنیم! با این کار می تواند گیاهان و جانداران جدید با صفاتی از گونه های دیگر تولید کرد که تولیدات بیشتر ، مصرف کمتر و آسیب پذیری کمتری داشته باشند. و پر واضح است که یکی از جذاب ترین جزوات زیست دوازدهم تجربی جزوه فصل چهارم آن است که در زیر می توانید دانلود نمایید.

دانلود جزوه -گفتار اول- فصل چهارم زیست دوازدهم
 • نویسنده: دکتر مریم جانیترمی
 • منبع: کلاس ما
 • حجم فایل: 7.2 مگابایت
دانلود جزوه -گفتار دوم- فصل چهارم زیست دوازدهم
 • نویسنده: دکتر مریم جانیترمی
 • منبع: کلاس ما
 • حجم فایل: 7.6 مگابایت

قرار بود جزوه PDF گفتار ۳ فصل ۴ استاد جانیترمی رو قرار بدیم اما متاسفانه استاد زمان کافی برای تهیه جزوه PDF ندارن به همین دلیل از ایشون فایل صوتی کلاس ایشون رو گرفتیم (کیفیت صوت بسیار بالاست و صدا هم خوبه راحت میتونید استفاده کنید.) فایل هایی که می تونید دانلود کنید برای این گفتار با فرمت zip هستند و فایل های صوتی درون اون قرار داره. (پارت اول تا وسطای گونه زایی رو درس داده پارت دوم هم به زودی قرار میدیم که ادامشه)

جزوه زیر که توسط استاد سروش صفا نوشته شده علاوه بر جزوه دارای تعدادی تمرین و تست نیز می باشد. (تایپی و کم حجم هست)

دانلود جزوه کامل فصل چهارم زیست دوازدهم
 • نویسنده: دکتر سروش صفا
 • منبع: کلاس ما
 • حجم فایل: 2.7 مگابایت

جزوه زیست دوازدهم فصل پنجم

انرژی بدن چطور تامین می شود؟ یا بهتر از بگوییم مواد در بدن چطور به انرژی تبدیل می شوند! در جزوه فصل پنجم زیست دوازدهم که ماده به انرژی نام دارد می توان به پاسخ این دست از سوالات رسید از مباحث مهم این فصل می توان به یادگیری فرایند دقیق تنفس سلولی ، تخمیر و امثال آن پرداخت می دانستید بعضی از جانداران حتی بدون مصرف اکسیژن انرژی مورد نیاز خود را از مواد می سازند؟ جای شگفتی است! مبحث های سوال خیز این فصل را حتما چند بار مرور کنید.

دانلود جزوه کامل فصل پنجم زیست دوازدهم
 • نویسنده: دکتر سروش صفا
 • منبع: کلاس ما
 • حجم فایل: 2.7 مگابایت

جزوه زیست دوازدهم فصل ششم

در این فصل برعکس فصل 5 از سمت انرژی به ماده می رویم این فرآیند که در نقطه مقابل تنفس سلولی است فتوسنتز است همان کاری که گیاهان باغچه تان انجام می دهند! خواهید آموخت که گیاهان چطور کربن دی اکسید و بخار آب را در مجاورت نور خورشید(که نقش انرژی دارد) به قند و اکسیژن تبدیل می کنند. فرآیندی که اگر نبود امروز ما نیز به دلیل کمبود اکسیژن وجود نداشتیم تا بخوایم جزوه زیست دوازدهم فصل ششم را بخوانیم.

دانلود جزوه کامل فصل ششم زیست دوازدهم
 • نویسنده: دکتر سروش صفا
 • منبع: کلاس ما
 • حجم فایل: 2.7 مگابایت

جزوه زیست دوازدهم فصل هفتم

فصل ۷ زیست دوازدهم با عنوان فناوری ها نوین زیستی به موضوع زیست فناوری و مهندسی ژنتیک می پردازد یعنی خواهید دید که مراحل مهندسی ژنتیک چیست؟ و چطور قطعه ی مد نظر را از DNA جدا می کنند چطور یاخته های تراژن را جداسازی می کنند؟ با یاخته های بنیادی و چگونگی مهندسی پروتئین ها و بافت ها آشنا می شوید اما آیا می دانید کاربرد این موارد چیست؟ گفتار آخر جزوه فصل ۷ زیست دقیقا در همین مورد است و نحوه ی کاربرد این موضوع و مزایای آن را به شما نشان خواهد داد، بد نیست بدانید که این فصل آخرین فصلی است که به جزئیات می پردازد.

در حال ساخت…

جزوه زیست دوازدهم فصل هشتم

در آخر اندکی از درون یاخته دور می شویم دور تر و دورتر … و در این فصل که فصل آخر زیست ۳ و آخرین فصلی از زیست است که در دوره دوم متوسطه می خوانید به بررسی رفتار های جاندارن گریزی می زنیم و خواهید دید اساس رفتار جانداران و نحوه انتخاب آن و موارد دیگر به چه صورت هستند.

در حال ساخت…

توجه کنید که مطلب جزوه زیست شناسی دوازدهم به مرور آپدیت می شود و بهبود می یابد لذا اگر مشکلی در این مقاله یا جزوات می بینید خالی از لطف نیست که با تیم کلاس ما در میان بگذارید تا بتوانیم بهتر از گذشته به شما خدمت رسانی کنیم.

اما اما و اما! کار اینجا تموم نمیشه! چون تیم کلاس ما اینجاست تا نزاره رویاهاتو فراموش کنی:) یه نگاه به لینک های زیر هم بنداز دقیقا مناسب خودتن!

یادت نره نظرت رو هم زیر همین پست بنویسی فقط استفاده کننده نباش همین الان نظرتو بزار :):)

در ضمن حتما توی کانال تلگرام ما عضو بشید! مطالب دیگه اونجا منتشر میشه.(+ فایل های ویژه که فقط مخصوص اعضای کانال هست)

عضویت در کانال تلگرام کلاس دوازدهم

اگر به دلیل فــ*ـیلتر-ینگ تلگرام نتونستید با استفاده از لینک با توی کانال عضو بشید می توانید از ای دی @davaazdahom برای عضویت در کانال استفاده کنید.

27 votes, average: 5٫00 out of 527 votes, average: 5٫00 out of 527 votes, average: 5٫00 out of 527 votes, average: 5٫00 out of 527 votes, average: 5٫00 out of 5 (27 votes, average: 5٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
منتشر شده در پایه دوازدهم

اگر در این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی ( مدارس و تیزهوشان ، دانشگاه ، کنکور ، کارشناسی ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... ) نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید
از خط ثابت با شماره 9099071613 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

 • پکیج نبرد دین و زندگی دهم در وقت اضافه
نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. محمد مصطفایی محمد مصطفایی

  سلام ببخشید من هر کاری میکنم دان نمیشه بی زحمت میشه یا به ایمیلم یا به @MMO2wenty4 ایدی تلگرامم بفرستین خیلی ممنون میشم یا اگه تو کانالتون هست اونجا دان کنم

 2. پریا سینائی پریا سینائی

  با عرض تشکر خواستم بپرسم نوشتید جزوه منظوتون تکمیل کننده ی کتاب هست؟ و توسط چه کسی نوشته شده؟

  • بله تکمیل کننده کتاب هست ، توی همون کتاب کنار مطالب فلش زده و نوشته مطالب تکمیلی رو
   کیفیتش خوب هست اما خیلی خیلی هم فوق العاده نیست فعلا بهترین جزوه ای که موجود هست همینه که گذاشتیم جزوه بهتری به دستمون برسه سریعا اپدیت میکنیم
   با تشکر از سوال شما اسم نویسنده هم اضافه شد به متن مقاله

 3. m m

  خطش اصلا قابل خوندن نیست!

 4. حیدری حیدری

  سلام ممنون دوازدهم جزوش عالی بود.ببخشیددهم ویازدهم جزوه زیست نمیزارین؟

  • ممنون از اینکه نظر محبت آمیزتون رو گذاشتید خیلی خوشحالم که براتون مفید بوده
   فعلا روی دوازدهم تمرکز داریم و به احتمال زیاد در این سال تحصیلی نتونیم خدمات زیادی به دهم و یازدهم ارائه بدهیم

 5. وحید وحید

  عالی بود.با این کار نشان دادید که هنوز انسانیت زنده است

  • ممنون وحید جان، از بابت اینکه نظر پرمحبتت رو دریغ نکردی

 6. دنای سرفراز دنای سرفراز

  سلام ضمت تشکر از شما فصول بعدی را نمی ذارید؟

  • سلام دوست عزیز هر چند روز یک بار به این مطلب یک بار سر بزنید.
   در حال حاضر جزوه مناسبی برای فصل ۳ در دسترس نداریم اما پس از پیدا کردن حتما قرار میدیم.
   از همراهی شما با کلاس ما متشکریم.

 7. سهیل سهیل

  جزوتوون خییلی خوبه!!!!! فقط سریع تر فصل های بعدی رو هم بهشون اضافه کنید تا همراه کلاس بتونیم جزوه های شمارهم بخونیم…

 8. علی علی

  سلام جزو هاتون خوب ولی بی کیفیت و درهم ریختس ای کاش مثل شیمی عالی و با کیفیت باشه !!! با تشکر

  • تشکر از نظرتون سعی می کنیم از این به بعد جزوات اساتیدی که تایپ کردن و مرتبه رو قرار بدیم!
   انتقاد دیگه ای داشتید حتما اعلام کنید ما گوش میکنیم!

   • علی علی

    جزوه خانوم جانیترمی شاید یکم یکم بد خط نوشته شده ولی به صورت عالی نکات رو گفتن.

 9. mobin_sharafi mobin_sharafi

  واقعا جزوه هاتون عالیه و خسته نباشید بهتون میگم ،ممنون که رایگان گذاشتید به استثنا که یه سری از جزوه ها دست خط خوشی ندارند نه اینکه خانا نباشه و در هم نوشته شده
  کاش جزوه های ریاظی و فیزیک و کتاب های عمومی رو هم بزارید مثل فارسی و زبان خارجه
  ولی فعلا رو فیزیک رو ریاظی بیشتر توجه کنید خیلی بهشون نیاز داریم

 10. علی علی

  خیلی فوق العاده واقعا ممنون هزینه کتاب کمک درسی رو نداشتم متشکرم .لطفا جزوه های فصل های بعدی هم بگذارید ممنون

 11. ناهید ناهید

  سلام چراجزوه فصل ۳ ساخته نشده مادوگفتار فصل ۳ گذروندیم چقدمسخره س فرداهم گفتار۳ فصل ۳ روبایدکنفراس بدم این کانال خیلی چرته

  • دوست عزیز شما خیلی از بودجه بندی جلو ترین!! الان فصل دو هم نباید تموم کرده باشین!
   ما همچنان فایل هایی که گذاشتیم از بودجه بندی جلوتره البته شما زیادی جلو هستید!!!
   امیدوارم موفق باشید.

 12. Ngr Ngr

  سلام‌و خسته نباشید به تیم کلاس ما و هم چنین خدمت دو استاد بزرگوار بخصوص خانم دکتر جانیترمی که جزوشون عالی و بی نقص هستش و باعث شد من با علاقه بیشتری ژنتیک رو دنبال کنم
  خیلی ممنونم از همتون
  دمتونم گرم

  • خواهش میکنم امیدوارم که همچنان بتونیم به شما کمک کنیم..

 13. Ngr Ngr

  یه سوال داشتم
  جزوه زیست فصل ۱ خانم دکتر جانیترمی اون فایلی که دانلود کردم گفتار ۲ این فصل رو نمیاره و تو اون صفحات برنامه پی دی اف خطا میده و نمیتونم مطالعه کنم
  اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

 14. محمد محمد

  وقتی که گفتید اجرای عدالت آموزشی اشک در چشمانم جمع شد، امیدوارم که تا آخر رایگان باشید

  • از زمانی که سایت رو تاسیس کردیم تشکر های زیادی از طرف دانش آموزا و دبیرا داشتیم اما پیام شما یکی از الهام بخش ترین هایی که بود که خوندم.. تا آخر رایگان هستیم…

 15. mina mina

  سلام خسته نباشید
  جزوه هاتون بسیار عالیه
  اگر مقدوره یکم سریعتر برای قرار دادن جزوه قصل سوم اقدام کنید، چون به زودی شروع میشه و دلم میخواد با مطالب شما هماهنگ باشم. خیلی ممنون از لطف شما

  • چشم تمام تلاشمون رو میکنیم که جزوه ها رو سریعتر قرار بدیم امیدوارم مدرسان مورد نظر سریع تر اماده کنند فایل ها رو تا ما قرار بدیم

 16. ناشناس ناشناس

  با عرض سلام وخسته نباشید جزو هاتون خیلی عالی هستند اجرتون با اقا سیدالشهدا خیلی برا پول کار می کنند واین افراد فقط دنیاشون رو اباد می کنند ام شما اخرتتون رو اباد می کنید خدا سلامتی به همه ی شما بزرگواران عنایت کند

  • خیلی خوشحالم که براتون مفید بوده ان شاالله همچنان با قدرت ادامه میدیم!!

 17. حسن حسن

  لطفا بقیه فصلارم با توجه به نزدیک شدن امتحانا سریع تر در اختیار عموم بگزارید

  • جزوه فصل سه و جزوه گفتار یک و دو فصل ۴ رو گذاشتیم همین الان 🙂

   • حسن حسن

    قربان دستت ….. فقط مال استاد سروشم بزار که جزوه ها مکمل همن

    • خواهش میکنم حسن جان!
     استاد سروش قول داده تا اخر هفته جزوه فصل سوم زیست دوازدهم رو به ما تحویل بده امیدوارم که این اتفاق بیفته که سریع بزاریمش!

 18. مریم مریم

  سلام .. فایل فصل سومتون خراب هستش
  فقط صفحه یکش باز میشه

  • سلام دوست عزیز بررسی کردیم همه ۱۸ صفحه درست باز میشن تا حالا کسی از دوستان هم چنین گزارشی نداده
   اگه امکانش هست بگید با چه سیستم عاملی و چه برنامه ای فایل رو باز می کنید.
   اگه pdf reader تون براش اپدیتی اومده اپدیت کنید و اگه باز هم نشد برنامه های دیگه رو تست کنید.

 19. زهرا زهرا

  سلام…اگه ممکنه جزوه اقای صفا رو برای فصل 3و 4 هم بذارین…

  • جزوه فصل سه همین الان گذاشتیم
   فصل چهار هم هنوز تالیف نکردن استاد

 20. شمس اله باقری دبیر زیست شناسی شمس اله باقری دبیر زیست شناسی

  باسمه تعالی
  از زحمات همه شما عزیزان میهن سپاسگزارم. یقینا اجرتان نزد پروردگار گم نخواهد شد.

  • مرسی از شما استاد گرانقدر بابت نظر ارزشمندی که با ما به اشتراک گذاشتیم.
   امیدواریم با یاری شما اساتید بتونیم در راستای اجرای عدالت آموزشی در درس زیست شناسی نقش بزرگ تری ایفا کنیم.

 21. حامد حامد

  سلام جزوه فصل سوم استاد صفا باز نمیشه

  • دقیقا با چه نرم افزاری و از چه سیستم عالمی بازش میکنین؟
   تست کردم الان مشکلی نبود، اطلاعات دقیق بدید بتونیم بهتون کمک کنیم

 22. عیسی عیسی

  سلام عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز
  نخست تشکر فراوانی داشته باشم بابت مطالبی که ارائه می دهید آن هم به صورت رایگان کاری بسیار خدا پسندانه و انسانی و در عصری که مادیات بر خیلی از چیزها سبقت گرفته.
  سپس خدمت شما عرض کنم که جزوه فصل سوم زیست دوازدهم رو دان کردم ولی خطای خواندن می زد. دو بار هم دان کردم ولی بی تأثیر بود.

  • مرسی از نظر محبت آمیزتون امیدوارم که بتونیم همچنان به شما کمک کنید.
   جزوه کدام استاد این مشکل رو داره دوست عزیز؟
   هر دو را الان بررسی کردم مشکلی نبود با این حال اگه مشکل رو بیشتر توضیح بدید که بنده بتونم بررسی دقیق تری داشته باشم ممنون میشم
   حتما با یک برنامه معتبر پی دی اف خوان و -به روز(آپدیت شده)- این فایل رو باز کنید.
   اگه با لپ تاپ هستید و پی دی اف خوانتون مشکل داره میتونید با مرورگر chrome هم فایل رو باز کنید.

   • عیسی عیسی

    مرسی بابت پاسخی که دادید. هردو جزوه فصل سوم رو دانلود کردم تقریبا دو سه صفحه نخست باز می شد و بعد خطا می زد.

    • میشه خطایی که دریافت می کنید رو برامون اسکرین شات کنید؟

     حتما با یک برنامه معتبر پی دی اف خوان و -به روز(آپدیت شده)- این فایل رو باز کنید.

 23. Siavash Siavash

  سلام جزوه فصل ۳ و ۴ مشکل پرینت شدن دارن لطفا بررسی کنید ممنون.

  • جزوه فصل ۳ کدوم استاد مشکل پرینت شدن داره ؟ جانیترمی یا آقای صفا؟

 24. منصور منصور

  جزوات فصل 3 و 4 زیست شناسی دوازدم دانلود نمشه

  • با یه دانلود منیجر سالم دانلود کنید لینک ها سالمه
   برای روی دکمه سفید جعبه دانلود باید کلیک کنید.
   دانلود منیجر های پیشنهادی برای اندروید ADM و برای ویندوز IDM هست
   البته توجه کنید دانلود منیجرتون اپدیت باشه

 25. Amir Amir

  وااااای عالیه ??مررررسی از زحمتتون واقعا ممنون از لطف بی کرانتون?

 26. mohammad ashayeri mohammad ashayeri

  لطفا جزوه فصل های بعد دکتر صفا رو بزارین عااااااالییییی بوووووود

 27. مهدی مهدی

  با سلام
  با تشکر فراوان از جزوه هاتون خیلی خوبن اما جزوه زیست دکتر صفا فصل 3 صفحه 12 دوتا راه حل رو جلوش خالی هست و جواب سوالات هم ننوشتن و صفحه 10نوشته بودن که برای جواب مسائل و نکات به کانالzistnovin@بروید من که تو تلگرام رفتم چن تا فایل بود دانلود کردم ولی باز هم جواب تمرین ها و راه حل ها نداشت بنده چه کار کنم؟ چطور میتوانم جواب تمرینات و راه حل ها رو بیابم؟

  • پیامتون رو به دکتر منتقل کردم پاسخ رو که بدن همینجا اعلام میکنم

 28. سلام خسته نباشید…ممنون واسه سایت خوبتون…من نمیتونم فایلی دانلود کنم و نمیدونم مشکل چیه…با دانلودمنیجر هم نشد متاسفانه…اگه فایل یا لینک دانلود سالم رو برام بفرستید ممنون میشم…

  • همه لینک های دانلود سایت مستقیم هستند.
   کدوم برای دانلود کدوم فایل مشکل دارید دوست عزیز ؟

 29. زهرا زهرا

  سلام، ممنون از سایت خوبتون
  راستش برای من جزوه فصل 3 و فصل4 مشکل دانلود داره
  فصل یک و دو را دانلود کردم
  لطف میکنید به ایمیلم ارسال کنید
  با تشکر

 30. آوات آوات

  در یک کلمه:دمتون گرم

 31. رسولی رسولی

  با سلام خدمت اساتید فرهیخته و ساعی
  بنده دبیر زیست شناسی هستم و از مطالب و محتواهای تنظیم شده بهره مند شدم.با سپاس

  • مرسی از نظرتون خوشحالیم که تونستیم بهتون کمک کنیم

 32. Raki Raki

  Very Great
  Thank you to Mrs.Janitermi For these booklets
  لطفاً گفتار 3 فصل 4 هم بزارین سال تموم شدااا
  🙂

  • به خانم دکتر گفتم داره آمادش میکنه به زودی میزاریمش
   مرسی که هستید! 🙂

 33. محمد علیزاده محمد علیزاده

  سلام و عرض ادب و ارادت خدمت خانم دکتر مریم جانیترمی و دکتر سروش صفا
  از زحمات شما اساتید بزرگوارم سپاسگزاریم
  اگر زحمت نمیشود جزوه فصل چهارم را داخل سایت قرار دهید چون اشتباها جزوه فصل سوم بجای فصل چهارم قرار داد شده

  • خیلی ممنون که اطلاع دادید.
   حق با شماست ما اشتباها لینک فصل سه رو گذاشتیم.
   اصلاح شد.

 34. امیرمهدی امیرمهدی

  با عرض سبام و تشکر بابت سایت خوبتون .
  من رو لینک دانلود جزوه فصل ۴ زیست دوازدهم که توسط استاد سروش صفا تهیه شده کلیک میکنم ولی همون جزوع فصل ۳ دانلود میشه. مشکل کجاس؟

  • حق با شماست
   اصلاح شد
   ممنون که اطلاع دادید اشتباه از ما بوده

 35. mohammad ashayeri mohammad ashayeri

  سلام خسته نباشید ببخشید چرا جواب تمرینات داخل خود جزوه داده نشده

  • استادی که نوشتن جزوه رو نذاشتن
   میتونید از کانالشون جوابا رو ببینید

 36. Sahar Sahar

  سلام جزوه های اقای سروش صفا فوق العادست ممنونم واقعا

 37. Raki Raki

  چرا جزوه گفتار 3 فصل 4 صوتی شده؟

  نوشتاری نمیشه؟

  • دکتر جانیترمی گفتن به دلیل کمبود وقت نمیتوانند جزوه PDF بقیه دروس را به ما تحویل بدن ناچارا فایل های صوتی کلاس ایشون رو گرفتیم و براتون قرار دادیم که البته چیزی از جزوه نوشتاری کم ندارن و خیلی کیفیت خوبی دارن
   فکر نکنم استاد امسال بتونن نوشتاری بقیه فصول رو بسازن اما اگه ساختن حتما قرار میدیم چرا که نه؟
   در ضمن جزوه نوشتاری و تایپی استاد صفا هم موجوده میتونید استفاده کنید.

   • Raki Raki

    خودتون نمی تونین نوشتاری کنین؟

    جزوه استاد صفا خوبه ولی خانم جانیترمی یه نکات اضافی رو هم میگن که به فهم بهتر، عمیق تر و … کمک زیادی میکنه

    اگه هزینه داره هم میپردازم یا می پردازیم

    Thanks 🙂

    • سلام راکی جان
     خیلی دوست داشتم بتونم توی این مورد بهتون کمک کنم اما متاسفانه چه با هزینه و چه بدون هزینه تیم ما فعلا این توانایی رو نداره که چنین کاری رو انجام بده.

 38. lytyfvufut lytyfvufut

  سلام با تشکر از سایت خوبتون جزوه فصی 3 جناب دکتر سروش صفا مشکل داره و کامل لود نمیشه لطفا برسسی کنید ممنون.

  • سلام نیما جان با چه نرم افزاری و چه سیستم عاملی بازش میکنید و چه اروری میده؟
   من همین الان با لپ تاپ باز کردم مشکلی نبود

   • lytyfvufut lytyfvufut

    ممنون رفعش کردم مشکل از خودم بوده.

    • ممنون از اینکه بهمون اطلاع دادی امیدوارم جزوه زیست دوازدهم کمکت کنه.
     موفق باشی نیما جان

 39. بنفشه بنفشه

  با سلام و احترام لطفا فصل های بعدی رد اماده بفرماییذ با توجه به شروع ترم جدید تشکر

 40. متین متین

  واقعا ممنون که به عدالت آموزشی اهمیت میدین.

 41. shayan shayan

  بسيار عالي و ممنون كه اين امكان رو فراهم كرديد بچه ها راحت تر مطالعه كنن

 42. فائزه فائزه

  باعرض سلام. جزوات ومطالب خیلی مفیدند
  دست گلتون درد نکنه.

 43. بنفشه بنفشه

  با سلام و احترام و زحماتتون بسیار استفاده کردم لطفا فصل 7 و 8 رو محبت بفرمایید تشکر میکنم

  • سلام بنفشه جان، انشاالله اساتید جزوات رو که تالیف کنن می زاریم الان اماده نیست

 44. alirezadalir علیرضا

  سلام میخواستم بدونم جزوئ زیست شناسی دوازدهم فصل 7 و فصل8 کی آماده میشه

  • تاریخ دقیق نمیتونم بدم دوست عزیز
   اما تا قبل عید امادست

کلاس ما : مدرسه مجازی دانش آموزان