رفتن به نوشته‌ها

گام به گام دوازدهم (همه رشته ها)(حل تمرین کل دروس)

گام به گام دوازدهم - حل تمرین تک تک دروس

یک دانش آموز پایه دوازدهمی زرنگ همیشه باید یک گام به گام دوازدهم برای حل تمرین تک تک درس ها از ریاضی گرفته تا فیزیک ، زیست ، عربی ، شیمی ، ادبیات فارسی ، دین و زندگی و زبان انگلیسی کلاس دوازدهم همراهش باشه و اینجا هیچ استثنایی هم وجود نداره! چه رشته علوم تجربی باشید چه رشته ریاضی و چه رشته انسانی باشید به هر حال به گام به گام دوازدهم نیاز دارید تا بتوانید تمرینات ، سوالات ،‌ فعالیت ها و بقیه موارد کتب درسی را به شکل صحیح پاسخ دهید. با ما برای دانلود گام به گام پایه دوازدهم به صورت رایگان همراه باشید.

چرا واقعا اینقدر گام به گام دوازدهم مهم هست؟

کنکور سال ۹۸ اولین کنکور نظام جدید است و همین “اولین بودن” باعث می شود طراحان سوال به جای سوالات خیلی عجیب و غریب بیشتر به سوالات کتاب های درسی و سوالاتی که سبک مشابهی دارند توجه بیشتری داشته باشند و خب نیازی که اینجا ایجاد می شود این است که شما حتما بر تمام تمارین و مسائل خود کتاب درسی مسلط باشید و رسیدن به تسلط برای یک دانش آموز بدون یک همراه و خط راهنما کار ساده ای نیست.

از همین رو بهتر است در مواردی مانند موارد زیر حتما از یک گام به گام جهت کمک به شما در حل مسائل استفاده کنید. و حتما هم یادتان باشد پایه دوازدهم سال آخر شماست و باید میوه دوازده سال تحصیلتان را امسال بچینید! پس سرسری از کتب آن رد نشوید و حل تمرین ها را کاملا جدی بگیرید.

 • سوالی را حل کرده اید اما به روشی که رفته اید یا جواب شک دارید.
 • سوالی را حل نکرده اید چون هیچ راهی برای حل آن به ذهنتان نرسیده است.
 • متوجه می شوید که سوالی را اشتباه حل کرده اید و نباید به چنین جوابی می رسیدید.
 • حس می کنید روشی برای حل سوال بلدید اما باید روش بهتری هم وجود داشته باشد.

پس در نظر داشته باشید که غیر از موارد بالا از گام به گام دوازدهم استفاده کنید این توصیه را جدی بگیرید زیرا در برخی موارد استفاده ناصحیح از گام به گام و حل تمرینات نه تنها سودی برای شما ندارد بلکه زیانبار هم هست. پس سعی کنید به جای اینکه به محظ دانلود گام به گام مغز خود را کاملا تعطیل کنید و به رونویسی کامل روی بیاورید از آن جهت تصحیح کننده مسیر خودتان در حل مسائل و یک کمک یار در درک مسائل استفاده کنید.

چرا حل تمرین (گام به گام) دروس دوازدهم را به صورت رایگان منتشر کردیم؟

همانطور که بالاتر توضیح دادیم متوجه اهمیت بسیار زیاد این مورد برای دوازدهمی ها و کنکوری ها شدید به همین دلیل در راستای کمک به دانش آموزان و دبیران عزیز و کمک به اجرای عدالت آموزشی این فایل ها را به صورت رایگان قرار دادیم طبیعی است که در این شرایط اقتصادی برخی از خانواده ها توانایی مالی هزینه هایی از جمله هزینه برای گام به گام را ندارند.

آیا مولفان گام به گام دوازدهم از انتشار آن راضی هستند؟

هیچ یک از حل تمارین و گام به گام هایی که در سایت کلاس ما منتشر می کنیم تالیف شده توسط انتشارات معروف کنکوری نیستند و همگی از فایل هایی هستند که به طور رایگان توسط دبیران عزیز تهیه شده اند پس می تواند خیالتان راحت باشد که این فایل ها کاملا قانونی و بدون هیچ مشکل شرعی قابل استفاده می باشند و استفاده از آنها هیچ پیگرد قانونی ندارد.

گام به گام ریاضی دوازدهم تجربی

قبلا در مقاله ای دیگر از سایت کلاس ما کتاب ریاضی دوازدهم تجربی را قرار داده بودیم که می توانید نسخه نهایی کتاب را از آن مطلب دانلود کنید اما در این بخش از این مقاله می توانید گام به گام دوازدهم برای کتاب ریاضی را از جعبه ی زیر دانلود کنید.

بد نیست بدانید که حل تمرین ریاضی دوازدهم دارای ویژگی های زیر می باشد:

 • کاملا تایپی
 • تایپ شده روی خود کتاب
 • حجم بسیار کم
 • پوشش کل کتاب به صورت رایگان
 • راه حل کامل و تشریحی برای حل هر مسئله
دانلود گام به گام کامل ریاضی دوازدهم تجربی
 • نویسنده: استاد ایمانلو واستاد مهربانو ودیگر اساتید گروه..
 • منبع: کلاس ما
 • حجم فایل: 11 مگابایت

گام به گام شیمی دوازدهم

کتاب شیمی دوازدهم نسبت به ریاضی که در بالا قرار دادیم تعداد مسائل  کمتری برای حل دارد پرسش ها و تمارین شیمی دوازدهم که باید حل شوند شامل خود را بیازمایید ها و تمارین دوره ای آخر فصل هستند که همه آن ها در گام به گام دوازدهم برای کتاب شیمی پوشش داده شده است.

دانلود گام به گام فصل اول شیمی دوازدهم
 • نویسنده: کلاس ما : معلمین ناشناس
 • منبع: کلاس ما
 • حجم فایل: 11 مگابایت

گام به گام زیست شناسی دوازدهم

تنها قسمتی از کتاب زیست شناسی دوازدهم که نیاز به گام به گام دارد بخش فعالیت های آن است حتما شما هم بارها با جعبه های فعالیت در وسط درس ها مواجه شده اید. حتما این بخش ها را جدی بگیرید زیرا بسیار مهم اند متاسفانه برخی دبیرها این فعالیت ها را نادیده می گیرند و بدون پاسخ از آنها رد می شوند که کار اشتباهی است توصیه می کنم با دانلود گام به گام زیست دوازدهم و مطالعه پاسخ فعالیت ها با این بخش ها مسلط شوید. از آنجا که بهتر است کتاب درسی در زیست منبع اصلی مطالعاتی شما باشد بهتر است جواب فعالیت ها را در همان کتاب بنویسید.

……………

گام به گام زبان انگلیسی پایه دوازدهم

زبان انگلیسی یکی از کتبی است که عموم دانش آموزان با آن اساسا مشکل دارند و از طرفی برخی نیز آن را یکی از آسان ترین دروس می دانند مشکل عموم دانش آموزان کمبود دایره واژگان است نیاز به تمرین و برنامه منظم حفظ لغات دارد در ضمن برای کسانی که زبان انگلیسی ضعیفی دارند کاملا ضروری است که تمرینات کتاب را تماما حل کنند و به آنها پاسخ دهند که گام به گام دوازدهم برای درس زبان شما را در این مرحله از آموزش کمک خواهد کرد.

سعی کنید کلمات جدیدی که در حل تمارین میبیند یادداشت کرده و یاد بگیرید.

دانلود گام به گام student book یا همان کتاب دانش آموز زبان دوازدهم
 • نویسنده: کلاس ما : معلمین ناشناس
 • منبع: کلاس ما
 • حجم فایل: 6 مگابایت

گام به گام عربی دوازدهم (رشته تجربی و ریاضی)

عربی دوازدهم یکی از کتبی است که حل تمرین در آن بسیار مهم است و تسلط بسیار بالایی را در آن با حل تمرینات و بررسی آنها می توان بدست آورد از آنجا که فایل زیر حاوی گام به گام این درس برای دوازدهم می باشد اگر شما هم رشته تجربی یا ریاضی هستید حتما آن را دانلود کنید.

……..

این مقاله هنوز کامل نشده است به زودی بقیه دروس هم قرار میگیرند لطفا کمی صبور باشید…

 

3 votes, average: 5٫00 out of 53 votes, average: 5٫00 out of 53 votes, average: 5٫00 out of 53 votes, average: 5٫00 out of 53 votes, average: 5٫00 out of 5 (3 votes, average: 5٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
منتشر شده در پایه دوازدهم
 • پکیج نبرد دین و زندگی دهم در وقت اضافه
نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. طی ارزیابی ای که بنده به عنوان یک معلم ازگام به گام ریاضی به عمل آوردم واقعا از عوامل دست اندر کار تشکر میکنم که در مدتی اندک گام به گام ریاضی را به این خوبی تدوین نموده اند.خسته نباشید

  • مرسی از بررسی شما خوشحالیم که مورد رضایت شما دبیر محترم واقع شده

 2. zahra zahra

  چرا توی سایت ها اولین گام به گامی که منتشر میشه یا تجربی یا ریاضی؟واقعا جای تعجبه که جامعه ی ما اونقدر که به رشته های تجربی وریاضی بها میده به انسانی تک نظری هم نداره
  تا الان که هرچی گام به گام دوازدهم تو سایت ها بالا امده تجربی
  ایا این سایت هم همین روال رو دنبال میکنه؟

  • اگه گام به گام هایی از رشته های دیگه هم دستمون برسه قطعا میزاریم.

کلاس ما : مدرسه مجازی دانش آموزان