دانلود کتاب فلسفه پایه یازدهم رشته انسانی + چاپ 96 PDF نسخه نهایی

دسته‌بندی:
یک دیدگاه

دانلود کتاب فلسفه یازدهم

بالاخره نسخه نهایی کتاب فلسفه پایه یازدهم چاپ 96 هم برای رشته ی انسانی و علوم و معارف اسلامی منتشر شد و مثل همیشه در اولین فرصت برای دانلود قرارش دادیم! 🙂 در ادامه سرفصل های ( بخش های ) این کتاب را می بینید همچنین می توانید کتاب فلسفه پایه یازدهم را با لینک مستقیم دانلود کنید.

کاور کتاب فلسفه پایه یازدهم انسانی

بخش های کتاب فلسفه پایه یازدهم

کتاب فلسفه کلاس یازدهم به جای فصل های مختلف بخش های مختلف دارد! این کتاب شامل دو بخش می باشد و هر بخش شامل تعدادی درس می باشد بخش اول کتاب فلسفه یازدهم شامل 3 درس و بخش دوم شامل 5 درس می باشد.

بخش اول کتاب فلسفه : معنا و قلمرو فلسفه

 1. فلسفه چیست (1)
 2. فلسفه چیست (2)
 3. فلسفه چیست (3)

بخش دوم کتاب فلسفه : نخستین فلاسفه ی یونان

 1. آغاز فلسفه
 2. شهید راه حکمت
 3. گوهر های اصیل و جاودانه
 4. اندیشمندی منظم و موشکاف
 5. فلسفه بعد از ارستو

هر درس شامل توضیحات و باکس های مختلفی از جمله تامل ، بررسی ، تفکر ، استخراج پیام ، تطبیق ، مقایسه جست و جو و…. می باشد هم چنین در انتهای هر درس کتاب فلسفه یازدهم بخشی به نام « تمرین ها » وجود دارد که عموما 1 یا 2 صفحه است و شامل عموم سوالات هر درس می شود.

طبق بررسی گذرایی که بر هر برگ کتاب فلسفه کلاس یازدهم این کتاب داشتیم متوجه این نکته شدیم که در این کتاب تصاویر بسیار کمی وجود دارد و بخش عظیمی از صفحات متن است که البته با توجه به حاشیه و صفحه آرایی کتاب های درسی این کتاب مطالبش متعادل است و زیاد نیست همچنین کتاب دشواری بنظر نمی رسد.

دانلود کتاب فلسفه پایه یازدهم PDF + نسخه ورق زن

کتاب فلسفه پایه یازدهم بین رشته انسانی و علوم و معارف انسانی مشترک هست برای این کتاب نسخه PDF رسمی منتشر شده بود که خود ما نسخه ورق زن رو هم تولید کردیم که می توانید از لینک های زیر نسخه مورد نظر ( PDF یا ورق زن ) را دانلود کنید.

دانلود کتاب فلسفه یازدهم PDF (127534 downloads) دانلود کتاب فلسفه یازدهم ورق زن (exe) (3727 downloads)
برچسب‌ها:
 • نویسنده
  کلاس ما
 • تعداد بازدید
  10,871 views
1دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
 1. محمد حسین :
  06 مارس 18

  خیلی ممنون از سایت خوبتون