کتاب آمار و احتمال پایه یازدهم + دانلود PDF و ورق زن نسخه نهایی

دسته‌بندی:
یک دیدگاه

جلد کتاب آمار و احتمال یازدهم

سلام به همه ی همراهان کلاس یازدهم کلاس ما! نسخه نهایی کتاب آمار و احتمال پایه یازدهم رشته ریاضی چاپ سال 96 هم بالاخره منتشر شد و ما اون رو به سرعت برای بچه های رشته ریاضی فیزیک! قرار دادیم در ادامه بررسی اجمالی بر کتاب آمار و احتمال پایه یازدهم خواهیم داشت همچنین می توانید نسخه نهایی این کتاب را به صورت PDF یا ورق زن دانلود کنید.

کتاب آمار و احتمال پایه یازدهم رشته ریاضی

سرفصل ها و دروس کتاب آمار و احتمال پایه یازدهم

کتاب آمار و احتمال کلاس یازدهم شامل چهار فصل ، 12 درس و 127 صفحه می باشد در زیر می توانید نام فصل های کتاب را به ترتیب ببینید.

  1. آشنایی با مبانی ریاضیات
  2. احتمال
  3. آمار توصیفی
  4. آمار استنباطی

توضیحات و مطالب هر فصل کتاب آمار و احتمال یازدهم

در زیر نگاهی گذرا به مطالب هر فصل کتاب آمار و احتمال یازدهم خواهیم داشت و با دروس و مطالبی که در هر درس گفته می شود آشنا خواهید شد.

فصل اول کتاب آمار و احتمال یازدهم : آشنایی با مبانی ریاضیات

این فصل شامل سه درس می باشد در درس اول که آشنایی با منطق ریاضی نام دارد با منطق ریاضی آشنا خواهید شد و مباحث گزاره ، جدول ارزش گزاره ها ، گزاره نما و هرچی که توش گزاره باشه توضیح داده میشه 🙂 درس دوم این فصل به مجموعه و زیرمجموعه ها می پردازد و درس سه قوانین اعمال رو مجموعه ها (جبر مجموعه ها) را خواهید آموخت.

فصل دوم : احتمال

این فصل شامل 4 درس می باشد که در درس اول با مبانی احتمال ، کاربرد احتمال و اصول احتمال آشنا خواهید شد سپس در درس 2 مبحث احتمال غیر همشانس را می آموزید. درس 3 و 4 نیز به ترتیب به احتمال شرطی و پیشامد های مستقل و وابسته می پردازند.

فصل سوم : آمار توصیفی

فصل 3 شامل 3 درس می باشد که به ترتیب مباحث توصیف و نمایش داده ها ، معیار های گرایش به مرکز و معیار های پراکندگی در آن آموزش داده شده است.

فصل چهارم : آمار استنباطی

در فصل آخر کتاب آمار و احتمال کلاس یازدهم درس های گردآوری داده ها و برآورد را خواهید آموخت.

دانلود کتاب آمار و احتمال پایه یازدهم

برای دانلود این کتاب از جعبه زیر اقدام کنید.

جعبه دانلود downloads count: 940
دانلود کتاب PDF آمار و احتمال یازدهم
  • نویسنده
    کلاس ما
  • تعداد بازدید
    1,298 views
1دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید